«
artan-peynirlerle-5588152e7f5d9

Merhaba Tr Yemek Tarifcileri

Bugün sizlere Artan Peynirlerle ? isimli yemek tarifimizi sizlere sunacağız.Resimleri bile içimizde bugün bu tarifi yapmalıyım hissi uyandırırken sizleri daha fazla bekletmeden tarifimize geçelim.Yine sizleri düşünen Tr Yemek ekibi sizlere faydalı olacağına inandığı bir yenilik ile karşınızda.Kullanıcılarını her zaman göz önünde tutan Tryemekin son makalesinin ismi Artan Peynirlerle ?

Malzemeler

-Artan beyaz peynirler(Artan her peynir tuzsuz olmayacagı için) -Lor peyniri -ceviz yada fındık -tülbent parcası veya strec(kaseden cıkarmak kolay oluyor streclede ama suyunu cekmez)

Tarif

Hafta sonunda bir sey daha yaratmak istedim-artan peynirler vardı tuzlu olabilecegini düşündüğüm için lorda kattım cukur bir kaseye yada tasa tülbent yada strec koyun ( tülbent parcasından kare kestim) yuvarlak bir kaseye yerleştirdim, üzerine peynirleri yogurdum yarısını iyice kaseye bastırarak koydum üzerine bolca fındık yada ceviz robaottan gecirdim koydum onun üzerine tekrar kalan peyniri bastırdım dışarı sarkan tülbent kenarlarını üst kısma katladım ve dolaba koydum ben aceleci davrandım az bekledim ve tabaga ters cevirdim ama siz bir gece bekleyin tülbent peynirin suyunu aldıgı için daha kalıp yapıyor. tabaga aldıgım peynir kalıbının üzerinede fındık serptim gercekten denemelisiniz diyorum- afiyet olsun..

Not:Tarifleri ve yaptıktan sonraki izlenimlerinizi bize yorum olarak belirtirseniz seviniriz. Her şey sizlere daha iyi hizmet sağlamak için :)

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *