«
cikolata-soslu-biskuvili-pasta-tarifi-5598f8a58ace3

Bugun siz yemek severlere Çikolata Soslu Bisküvili Pasta Tarifi isimli yemek tarifini verecegiz.Siz degerli okurlarimizi daha fazla bekletmeden direk tarife geciyorum.

  • 1 paket çikolata sosu
  • 1 paket çikolatalı puding
  • 1 paket tavukgöğsü
  • 3 paket(tekli) çikolatalı bisküvi
  • Yarım bardak süt
  • 1 adet çikolata

Çikolata Soslu Bisküvili Pasta Tarifi'nin Yapılışı

Çikolata sosu ve puding beraber pişirilir içine çikolatayı ekleyin ayrı bir tencerede tavuk göğsünü yapın. Bir tabağa sütü dökün çikolatalı bisküvileri süte bulayıp borcama dizin .Sonra üstüne tavukgöğsü dökün birazda puding karışımından iç malzeme bitene kadar bunu tekrarlayın son kata geldiğinizde tavukgöğsü neden sonra puding karışımından dökmeyen direk bisküvi dizin .Onun üstüne de puding karışımı dökün ve pastayı kesin kare kare ve elinizde bisküvi ufalayın ve pastanın üzerine serpin. Buzdolabında soğumaya bırakın.
Afiyet olsun.

Bu Tarif nefisyemektarifleri.com dan eklenmistir

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. YİĞİT

    Çikolata Soslu Bisküvili Pasta Tarifi yazını çok beğendim Esma çok teşekkür ederim çok faydalı olmuş. Eskiden Çikolata Soslu Bisküvili Pasta Tarifi yapamazdım ama artık senin tarifin sayesinde cayır cayır yapıyorum çok teşekkür ederim. Çikolatalı Tarifler Kategorisindeki bu tarif için tekrar teşekkür ediyorum.İzlenimlerimi de en kısa zamanda tekrar yorum olarak belirteceğim