«
DİYETTE YAPILAN EN BÜYÜK HATALAR

Merhaba Tr Yemek Okurları
Bugün size yeni bir diyet ve yeni bir bilgi ile karşınızdayız
Sizin zayıf olmanızı ve güzelliğinizi düşünen Tr Yemek Yazarlarından yine muhteşem nir yazı ve muhteşem tavsiyeler
Şimdiden tavsiyelerimizi dikkate alan herkeze bol kilo vermeler :)
Güzelliğinizi Korumak Artık Tr Yemek İle Çok Kolay

Bayanların bir çoğu sürekli diyet yapar ama istedikleri sonuca bir türlü ulaşamazlar. En sonunda pes ederek hem sağlıklarını hemde görüntülerini sevmedikleri için psikolojilerini tehlike altına almaktadırlar. Diyet yaparken yapmanız ya da yapmamanız gereken belli başlı şeyleri sizlerle paylaşıyoruz. Umarım yardımcı olabiliriz.

1. Yemeği hızlı yemenin size geri dönüşü kilodan başka bir şekilde olmaz Uzun uzun çiğneyerek yemeniz beyninize sinyaller göndererek daha az yemekle daha çabuk doymanızı sağlar.

2.Hiç hareket etmeden sadece diyet yaparak kalıcı bir şekilde kilo vermeniz imkansızdır. Diyetin yanında mutlaka hergün en az 1 saatlik yürüyüşü programınıza eklemeniz gerekiyor.

3.Şeker yerine kullandığınız tatlandırıcılar hiç bir işe yaramamaktadır.

4. Hamur işi ve tatlılarda light ürünler ile normal ürünler arasında çok fazla bir fark yoktur. Bu sadece kendinizi kandırmanıza neden olacaktır.

5.Stres metabolizmayı yavaşlattığı için kilo vermenizede engel olacaktır. Beyninizi diyete hazırlamadan başlamanız size çok fazla bir şey kazandırmayacaktır.

6.Öğün ya da ara öğünleri atlamanız durumunda metabolizmanız yavaşlayacaktır ve kilo vermenize engel olacaktır.

7.Diyetin yanında bol su tüketerek vücudunuzdan toksinleri atmanız gerekmektedir.

8.Düzensiz uyku diyet sürecini yavaştacak en büyük etkenlerden biridir. Mutlaka uykunuzu düzene sokmalı ve tam olarak dinlendiğinizden emin olmalısınız.

9.Diyetlerin vazgeçilmez yemeği salatayı soslar ile birlikte yememelisiniz. Tükettiğiniz bazı soslar çok ciddi şekilde kalori içermektedir.

 

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *