«
Sinüzitten Okaliptus Yağıyla Kurtulun

Dr. Ömer Coşkun, sinüzit hastalığından kurtulmak isteyenler için okaliptüs yağının bir şifa kaynağı olduğunu söyledi.
Okaliptüs yağının sinüzit tedavisinde çok iyi sonuç verdiğine dikkat çeken Dr. Coşkun, şöyle konuştu: “Sinüs; burun ve göz çevresindeki kemiklerin içindeki boşluklara verilen addır. Bu boşlukların burun içine açıldıkları kanallardaki tıkanıklık nedeniyle iltihaplandığında ortaya çıkan enfeksiyona sinüzit denir. Sinüzit hastalığı için reçetesiz antibiyotikler yerine okaliptüs yağını kullanın.”
Sinüzit hastalığından kurtulmak isteyenler için okaliptüs yağının bir şifa kaynağı olduğunu belirten Dr. Ömer Coşkun, yağın sabah akşam buruna bir damla damlatılarak kullanılabileceğini kaydetti. Coşkun, daha iyi olur mantığıyla fazla damlatılan yağın zararlı olabileceğini belirtti.
Çingeveni çayı, hibiskus, kuşburnu çayı ve zencefil-bal karışımının tedavi sürecinde okaliptüs yağına takviye olarak kullanılabileceğinin altını çizen Dr. Coşkun, 21 günlük sürecin ardından hastaların sinüzitten kurtulacağını ifade etti.
Dr. Ömer Coşkun, solunum yolu hastalıklarının tedavisinde kullanılan okaliptüs yağının bronşit, astım, nezle ve soğuk algınlığında da iyi sonuç verdiğini söyledi.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *