«
yaglari-parcalayan-kur-5597441f9bbbf

Bugun siz yemek severlere Yağları Parçalayan Kür isimli yemek tarifini verecegiz.Siz degerli okurlarimizi daha fazla bekletmeden direk tarife geciyorum.

  • 1 kase yoğurt (ben kendi yaptığım yoğurdu kullanıyorum)
  • 1 çay kaşığı zerdeçal
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 1 çay kaşığı zencefil( ben taze zencefil rendesi kullandım)

Öncelikle şunu belirtmeliyim kilo vermek isteyenler bu kür sizin çok işinize yarayacak. Tabi ki de yeme ve içmenize dikkat edip egzersizler yaparsanız. Yoksa tek başına bir mucize beklemeyin. Özellikle karın bölgesi yağlarınızı kolaylıkla yok edebilirsiniz. Bu kürü ne zaman mı yemelisiniz. Şöyle ki; haftada en fazla 3 defa uygulayın etkisini yitirtmeyin. Bu tarifi hergün kullanmayacaksınız. 1 gün kullanın 1 gün kullanmayın. Ayrıca günde 1 kez. Yürüyüş öncesi, egzersiz öncesi, gün içinde temizlik yapmadan önce. Ve de uyumadan kesinlikle 2- 3 saat öncesi yenilmelidir. Ayrıca uyumadan 3 saat öncesi birşeyler yeyip içilmemesi gerektiğini de vurgulamama gerek yok herhalde. Tabi ki su hariç ;) ayrıca bu kür sizin bağışıklık sisteminizi de fazlasıyla güçlendirecek. Kolay kolay hasta da olmayacaksınız.
Not: hamile ve de süt veren annelerimiz lütfen doktorlarına başvurup kullansınlar. İlaç kullananlar da hekimlerine danışmalıdırlar. Bu tarz kürler sağlık açısından problemi olmayanlar için rahatlıkla kullanılabilinir.
Diyet yapan biri değilim çok şükür hiç yapacak durumlara ulaşmadım;ama bağışıklık sistemimi güçlü kılıp daha sağlıklı ve de dayanıklı bir bedene sahip olmak adına arada sırada uyguladığım bir kürdür. Bu sayede çok şükür hiç de hasta olmuyorum. Deneyin lütfen ve de fikirlerinizi, bilgilerinizi paylaşın. Hepinize sağlık dolu günler diliyorum. Sevgiler.

Bu Tarif nefisyemektarifleri.com dan eklenmistir

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *